Vinn en zipline-safari i Åre

Genom att skicka in receptet på din godaste utflyktsmacka med Polarbröd är du med och tävlar om en zipline-safari! Vi lottar även ut kikare varje vecka som andrapris, perfekta för att se naturen med andra ögon. Tävlingen avslutas vecka 32.

Var med och tävla här!

Vinnarlistor

Här publiceras vinnarlistor efter avslutad tävling.


Vinnare vecka 30 

Ann-Kristin Svensson Virserum
Niclas Fungmark Stockholm
Molly Bäckman Huddinge
Per-Arne Johansson Enskede
Ildiko Holm Dalby
Ing-Britt Thyman Falköping
Mia Korch Boden
Karin Löfman Lund
Robert Blom Bergvik
Maria Andersson Krokom
Sara Tällberg Jönköping
Niklas Engström Oxelösund
Karin Göthberg Umeå
Elisabeth Törmä Luleå
Per Schwab Solna
Viktor Skogman Alingsås
Robert Dahlberg Sundbyberg
Gunilla Zetterman Ljusdal
Helena Gustafsson Träslövsläge
Marita Andersson Ljungby


Vinnare vecka 29

Frida Sjökvist Vintrosa
Madelen Handell Karlskoga
Isak Strand Dvärsätt
Jörgen Alsterbåge Järfälla
Maria Blomkvist Rosvik
Susann Högye-Bäckman Jordbro
Therése Vallthell Norrköping
Urban Nilsson Bredaryd
Lovisa Svensson Engman Södertälje
Maria Dahlstedt Tullinge
Cecilia Tomtlund Söderbärke
Erika Persson Västerås
Jeanette Asp Järfälla
Karoline Karlsson Nyköping
Therese Andersson Lomma
Maria Svensson Karlskrona
Jessica Pripp Höör
Elin Samuelsson Skövde
Linnea Bergström Strömstad
Simon Nordlöf Söråker


Vinnare vecka 28

Hanna Thorold Klingspor Linköping
Kristina Karlsson Luleå
Pernilla Norlin Saltsjö-Boo
My Kullberg Borås
Emma Jonsson Nyköping
Ella Svartå
Dennis liljeqvist Nykvarn
Lill Ohlsson Vänersborg
Jüri Vaapil Oxie
Linda Åsberg Gävle
Maja Schultz Stockholm
Beatrice Eklund Stockholm
Karna Thorsson Åre
John Sämfors Stockholm
Emmy Eriksson Örsundsbro
Jessica Olsson Söråker
Sara Fock Trollhättan
Hanna Svensson Ulricehamn
Daniel Edström Piteå
Jenny Pilebo Kode


Vinnare vecka 27

Micaela Wernander  Sturefors
Emma Berg Delsbo
Ludwig Saltsjö-Boo
Viveka Bergvall Piteå
Steven Åhlén  Kvissleby
Veronica Wahlgren  Lavsjön
Sandra Tulehag Lerida  Södertälje
Mari Aune  Torslanda
Bella  Färlöv
Peggy Wolff  Sundsvall
Maria Sjövall Tullinge
Sofie Wikman  Sundsvall
Bo Roos Nyköping
David Christenson  Saltsjö-Boo
Jonathan Hörnfeldt  Kramfors
Jenny Åström  Umeå
Anders Bålsta
Ralf  Mora
Jenny Bodi Torup
Louise Jakobsson  Ludvika


Vinnare vecka 26

Lina Stefansson Gånghester
Lova Lakso Göteborg
Emma Henriksson Kiruna
Helena Lindmark Djurås
Måna Nordantjäl Höckert Krokom
Alice Hellström Uppsala
Maria Andersson Dvärsätt
Johanna Nilsson Tomelilla
linette linden Göteborg
Tina Hagelbäck Sala
Emelie Kristinehamn
Christina Nirbrant Nybro
Alexandra Einerstam Farsta
Maria Birck Uppsala
Helena Lindström Örnsköldsvik
Karin Bohlin Uppsala
Sara Pedersen Långsele
Elin Pounu Karesuando
Susanna Coper Rydebäck
Jennie Sandersnäs Vrångö