Konkurrer med Polarbröd

På denne siden finner du pågående konkurranser og aktiviteter, samt informasjon om avsluttede konkurranser.

Vinneren av opplevelsesturen til Finnskogen er trukket!

Vi gratulerer Cathrine Sofie Sand fra Rasta. En opplevelsestur til Finnskogen venter dere helgen 25.9. – 27.9.2020

Vinnerne er trukket!

Matpakken gir deg energi og overskudd i hverdagen og dagen blir alltid litt bedre med en ekstra god matpakke.

Vi takker for alle tilbakemeldingene og gratulerer så mye til vinnerne!

Aina Moen-Duran 1930 Aurskog
Alexander König 1768 Halden
Alf Lennart Lerdahl 2166 Opaker
Anders Nord 2032 Maura
Anders T Antonsen 1481 Hagan
Anders Werner Proos 3175 Ramnes
Andreas Vintervold 7374 Røros
Andrine Westin Ekberg 1809 Askim
Anette Hellingsrud 3648 Passebekk
Anette Jacobsen 3074 Sande
Anita Merethe Danielsen 7531 Meråker
Anita Thorbjørnsrød 3073 Sande
Anna Hidvegi 1820 Spydeberg
Anna-Lene Risdal 4626 Kristiansand
Anne Aasback 7044 Trondheim
Anne Grete Skundberg 2838 Snertingdal
Anne Mette Jensrud 2280 Gjesåsen
Anne Reiten 6300 Åndalsnes
Anne Ust Lindblad 1352 Kolsås
Anne-Kari Isaksen 9516 Alta
Annelie Nylen 2007 Kjeller
Anu Johansen 9310 Sørreisa
Arnt Georg Arntzen 4770 Høvåg
Asgedet A Håland 0956 Oslo
Atle Falck 5099 Bergen
Aud Etterlid 6973 Sande i Sunnfjord
Beate Brokerud 2750 Gran
Bente Nikolaisen 3766 Sannidal
Bente Systad 5911 Alversund
Bente Therese Pruglhei Tovås 8642 Finneidfjord
Berit Austad 4715 Øvrebø
Bjørnar B. Hansen 6518 Kristiansund
Bjørnar Kalvik 3616 Kongsberg
Bjørnar Rønning 8432 Alsvåg
Bjørn-Erik Karlquist 2093 Feiring
Bodil Solvang Rønes 2430 Jordet
Boye Eilertsen 8031 Bodø
Brit Eriksen 1914 Ytre Enebakk
Britt Strømberg 3227 Sandefjord
Camelia Renata Oprescu 5226 Nesttun
Camilla Frøshaug Thomle-Lybekk 2870 Dokka
Camilla Hvål Aglen 3117 Tønsberg
Camilla Nilsen 7760 Snåsa
Camilla Tobekk 2212 Kongsvinger
Camilla Viggen 2040 Kløfta
Caroline Erviksæter 6776 Kjølsdalen
Cathrine Cross 8658 Mosjøen
Cathrine Sofie Sand 1476 Rasta
Cecilie Aalborg 2074 Eidsvoll Verk
Cecilie Isacsson 2500 Tynset
Celina Lukosiute Wilsgard 9386 Senjahopen
Charlotte Tufte 3732 Skien
Cher lan Teo Haneberg 4624 Kristiansand
Chris Abram 4619 Mosby
Chriss Olsen 8011 Bodø
Christian Arntzen 1344 Gjettum
Dafina Demiri 0659 Oslo
Dag Ivar Mortensen 2414 Elverum
Eddie Henriksen 1684 Vesterøy
Edith Holme Smådal 6817 Naustdal
Elin Marstein 2630 Ringebu
Eline Marie Bjerkås 7038 Trondheim
Elisabeth Nerli 2870 Dokka
Emilie Romfo Svenningsen 6600 Sunndalsøra
Erling Kvernemo 2214 Kongsvinger
Eva Arnardóttir 5226 Nesttun
Eva Helene Drivdal 3864 Rauland
Eva Johnsen 9024 Tomasjord
Eva Merete Sharmy Jespersen 0165 Oslo
Eva Nøstvik 7796 Follafoss
Frank Leren 6521 Frei
Frank-Rune Andresen 1813 Askim
Frederick André Hove Kristiansen 3490 Klokkarstua
Frode Storbrua 4621 Kristiansand
Geir Olaussen 2020 Skedsmokorset
Geir Petter Johannessen 5916 Isdalstø
Gina Husøy 0684 Oslo
Glenn Bøe Hagen 5209 Os
Gro Moum-Revetal 3070 Sande
Gro Trumet de Fontarce 2406 Elverum
Gunn Marie Matnisdal 4362 Vigrestad
Gunvor Solbakken 8590 Kjøpsvik
Gørill Engh 3187 Horten
Hanne Cecilie Tangen Njot 3121 Nøtterøy
Hanne Guttormsen 4634 Kristiansand
Hanne Mette Vintervold 7374 Røros
Hanne-Marthe Heimdal 3728 Skien
Hege Kimo 7802 Namsos
Hege Willadsen 7227 Gimse
Heidi Lindhjem 2843 Eina
Helena Koutsimanis 3178 Våle
Helene Bråss 1369 Stabekk
Helene Hofstædter 4618 Kristiansand
Helene Kjær 1518 Moss
Helle Andersen 3044 Drammen
Helle Johnsen 3160 Stokke
Henning Hanssen 6210 Valldal
Henriette Ellingsen 9018 Tromsø
Henrik Einangshaug 7633 Frosta
Hildegunn S. Teinum 4625 Flekkerøy
Hilmar Askeland 6450 Hjelset
Håkon Eikeland 5911 Alversund
Ida Hatlestad 6993 Høyanger
Ingfrid Stokkeland 4480 Kvinesdal
Ingrid Kilde 2409 Elverum
Ingunn Grønnestad 5561 Bokn
Irene Andresen 1407 Vinterbro
Iselin Berstad Larsen 4265 Håvik
Jan Hemnes 7670 Inderøy
Jane Jensen 4042 Hafrsfjord
Janne Williksen 1336 Sandvika
Jan-Olav Glette 1530 Moss
Jeanette Clausen 0475 Oslo
Jeanette Åstveit Rauboti 3611 Kongsberg
Jenz Odén 8057 Saltstraumen
Jill Karin Aasgård 5911 Alversund
Johanna Podhorny 1519 Moss
Jon Anders Orvin 0272 Oslo
Jonas Uv 7036 Trondheim
Josefine C Grande 1405 Langhus
Julian Mathiesen 0958 Oslo
June Maylen Korslund 9105 Kvaløya
Jørn Bakken 3677 Notodden
Kaja Østenengen 3031 Drammen
Kamilla Lund 8289 Engeløya
Karen Stinessen 5104 Eidsvåg i Åsane
Kari Ann Riise 9700 Lakselv
Karim Herou 0377 Oslo
Karine Jenssen Rundhaug 9154 Storslett
Katarzyna Korsak 0487 Oslo
Kathrine Låhne Iversen 3158 Andebu
Kim Raymond Torjussen 4376 Helleland
Kim-andre Westvang 2320 Furnes
Kine Mosheim-Lysfjord 8664 Mosjøen
Kirsti Sakshaug 6518 Kristiansund
Kirsti Vedal 6600 Sunndalsøra
Kjell Bjarne Eikebø 6155 Ørsta
Kjell Johansson 3931 Porsgrunn
Kjersti Wroldsen 4260 Torvastad
Kjetil Brødsjø 3270 Larvik
Knut Danielsen 2072 Dal
Knut Erik Grødal 7232 Lundamo
Kristian Opheim 7520 Hegra
Kristin Danielsen 7803 Namsos
Kristin Eikebø Amundsen 3154 Tolvsrød
Kristin Johansen 2416 Jømna
Kristina Kristiansen Stapnes 4631 Kristiansand
Kristine Leidland 4250 Kopervik
Kristine Wergeland 6814 Førde
Laila kristin moe 6770 Nordfjordeid
Lars Malmhaug 4027 Stavanger
Lena Aune 7710 Sparbu
Lene Engebakken 3726 Skien
Lene Hegdahl Strøm 3120 Nøtterøy
Lene Kristiansen 2322 Ridabu
Lillian Olavesen 1718 Greåker
Lina Sæbø 2322 Ridabu
Linda Andreassen 1619 Fredrikstad
Linda Elisabeth Hoff 2670 Otta
Linda Gautestad 4737 Hornnes
Linn Gabrielsen 4325 Sandnes
Linn Halås-Grøttjord 2818 Gjøvik
Linn Holtan 3145 Tjøme
Linn Nogva 6440 Elnesvågen
Linn Storegjerde 5363 Ågotnes
Lisa Hellesø 1389 Heggedal
Lisbet Aina Eie 4846 Arendal
Lisbeth Bjørnsen Tunheim 9350 Sjøvegan
Lisbeth Bringebøen 6856 Sogndal
Lisbeth Flovik Moskaug 2385 Brumunddal
Lise-Mette Bekkengen 2224 Austmarka
Liss Slapø 1405 Langhus
Maia Kristine Kummeneje 1362 Hosle
Marge Grimstad 6062 Brandal
Maria Zeiher 2335 Stange
Mariam Grevæg 1524 Moss
Mari-Ann Reitan 4634 Kristiansand
Mariann Y. Bjørndal 4560 Vanse
Marianne Bratlie 2840 Reinsvoll
Marianne Nyvold 4870 Fevik
Marie Hem 3242 Sandefjord
Mariell Eide 4407 Flekkefjord
Marit Lindquist 1751 Halden
Marit Sandmoe 4058 Tananger
Marte Rustad 2072 Dal
Marte Solende 1482 Nittedal
Marthe Heyerdahl 3086 Holmestrand
Mathias Iversen 9022 Krokelvdalen
Matti 2055 Nordkisa
Merete Howe 4624 Kristiansand
Merete skaftnes 8400 Sortland
Merethe Roos 0770 Oslo
Mervi Kallunki 9511 Alta
Mette Jacobsen 1389 Heggedal
Mette Sagstad 5262 Arnatveit
Mona Hesselberg 2408 Elverum
Mona Johansen 8540 Ballangen
Mona Rømma 7170 Åfjord
Mona Tengsareid Espeland 4389 Vikeså
Mona Tosseviken 3440 Røyken
Monica Johansson 2100 Skarnes
Monica Kristiansen 9700 Lakselv
Monica Lindstrøm 9403 Harstad
Monika Persen 1472 Fjellhamar
Monika Taarneby Aaboen 2387 Brumunddal
Morten Botilsrud 2160 Vormsund
Morten R Winther 1642 Saltnes
Morten Werner Grun 2315 Hamar
Nan Ruud 1155 oslo
Natalia Krageboen 4658 Tveit
Natasja Westerbeek 3560 Hemsedal
Nina Christine Tangen 2340 Løten
Nina Haugen 3409 Klokkarstua
Nina M Bergtun 1164 Oslo
Nora Sletteng 3530 Røyse
Oda Haugrønning 7089 Heimdal
Oda Salbu 9016 Tromsø
Odd Haakon Aas 2214 Kongsvinger
Oddbjørn Sælid 2940 Heggenes
Ola Malnes Pettersen 8013 Bodø
Ole Bruseth 6600 Sunndalsøra
Ole Jon Ivarrud 8657 Mosjøen
Ole Marius Sundby 2165 Hvam
Oline Dalen 2615 Lillehammer
Pernille Lia 0458 Oslo
Peter Ahston-Kvernberg 2069 Jessheim
Ragnar Myra 1392 Vettre
Ragnhild Due 9007 Tromsø
Randi Aasen Finden 2350 Nes på Hadeland
Randi Sandbakk 3721 Skien
Randi Søsveen 2330 Vallset
Regine Folkman Rossnes 0463 Oslo
Rita Johansen 2332 Åsvang
Roar Ottershagen 2415 Heradsbygd
Ronny Pedersen 1481 Hagan
Ronny Pettersen 9411 Harstad
Rosemary Lekman 3750 Drangedal
Sania Farooqi 1281 Oslo
Sanna Tollefsen 3517 Hønefoss
Saqib Mughal 1281 Oslo
Sevime Saliu 2074 Eidsvoll Verk
Silje Borkhus Otnes 0694 Oslo
Silje Mathisen 9017 Tromsø
Silje thorshaug 4015 Stavanger
Silje-Maria Markussen 1415 Oppegård
Sindre Totland 6700 Måløy
Siri Simonsen 1362 Hosle
Siv Anita Liseth 2270 Flisa
Solveig Petch 6525 Frei
Stefanie Engelken 1395 Hvalstad
Stein Barli 1407 Vinterbro
Steinar Langsæther 0958 Oslo
Stein-Helge Tingvoll 2609 Lillehammer
Stian Ellingsen 2019 Skedsmokorset
Stian Hanssen 9325 Bardufoss
Stine Bergkvist Evensen 2890 Etnedal
Stine Degnes 1852 Mysen
Stine Herrød 1518 Moss
Sukran Yakici 3024 Drammen
Sunniva Elise Svebakken Skeie 2864 Fall
Svend Erik Vibeto 3227 Sandefjord
Sylvia Narbuvoll 2412 Sørskogbygda
Synnøve Klovholt 3729 Skien
Synnøve Storjord 0959 Oslo
Sølvi Lillebø 3913 Porsgrunn
Therese Akerjord 2848 Skreia
Therese D Olsen 1878 Hærland
Therese Larsen 4634 Kristiansand
Therese Morken Johnsgård 2676 Heidal
Thomas Kruse 1368 Stabekk
Thorsten Köhler 9017 Tromsø
Tina Rosén 2940 Heggenes
Tina Triger 3280 Tjodalyng
Tiril Konstanse Nøstvold Pettersen 7036 Trondheim
Tone Irgens 5231 Paradis
Tonje Mikkelsen 2409 Elverum
Tony André Eide 2260 Kirkenær
Torill Schneider Aarøen 9132 Stakkvik
Tormod Aalmo 7091 Tiller
Torun Ørstrand 7900 Rørvik
Tove Selbæk 2150 Årnes
Trude Eiksund 6030 Langevåg
Unni Befring 3045 Drammen
Unni Vigebo 4514 Mandal
Vegard Kleiven 7039 Trondheim
Veronica Hegstad 6019 Ålesund
Vivi Natvig 0382 Oslo
Wasima Khatoon 1052 Oslo
Yvonne Rislaa 4848 Arendal
Yvonne Wallace 4639 Kristiansand
Øydis Castberg 0976 Oslo
Øystein Bruflot 3295 Helgeroa
Åshild Bye 7130 Brekstad